DB Schenker propojil 38 evropských zemí a zkrátil dobu dodání

GlobKurýr.cz je hrdý, že nůže spolupracovat s firmou jako DB Schenker.

Plynulé propojení 430 poboček ve 38 evropských zemích a kratší dodací lhůty. To je výsledek rozšíření evropské sítě kamionové přepravy DB Schenker. Svým zákazníkům tak firma nabízí ještě rychlejší přepravu zboží a tím i lepší možnosti rozvoje jejich obchodní činnosti.
 
„Vytváříme Evropu bez hranic pro kamionovou dopravu, a to ve velmi úzce propojené evropské ekonomice se stále rostoucí poptávkou po dodávkách v režimu just-in-time,“ uvedl ředitel pro evropskou pozemní přepravu DB Schenker Christian Drenthen. „Máme radost z toho, že naše kratší dodací lhůty přispívají ke zvyšování produktivity a efektivity našich klientů,“ dodal.
 
Každodenní spojení evropských průmyslových center přinesou ještě rychlejší distribuci zboží a tím pádem i větší flexibilitu při výrobě. Zákazníci si nyní mohou vybrat ze dvou standardizovaných služeb: DB SCHENKERsystem a DB SCHENKERsystem premium.
 
„DB SCHENKERsystem je nejlepší řešení pro firmy, které chtějí rychle a spolehlivě převézt své zboží napříč celou Evropou. To je náš nový standard,“ řekl Christian Drenthen, a dále vysvětlil: „Pokud firmám záleží především na rychlosti doručení, pak je správnou volbou DB SCHENKERsystem premium s nejvyšší spolehlivostí dodání.“
 
DB Schenker zajišťuje každodenní přímá spojení do všech velkých evropských měst. Se svou kapacitou největšího pozemního přepravce může poskytovatel integrované přepravy a logistiky lépe konsolidovat zásilky, naplno využívat veškeré kapacity a výrazně tak zkrátit dobu přepravy a snížit emise CO2. Více než 20 tisíc zaměstnanců celoevropské sítě pomáhá úspěšně obchodovat firmám po celé Evropě. Tito zaměstnanci každý týden zpracují přes 1,4 milionu zásilek na 32 tisících mezinárodních linkách. Díky špičkové technologii lze stav každé zásilky sledovat kdykoliv a odkudkoliv.
 
Pro velké zboží, které se může nakládat samostatně, jako například přepravní bedny, klece, palety se stroji nebo továrními komponenty, jako jsou kabely nebo barely nabízí DB Schenker sběrnou službu. Systém přepravních linek a překladišť pokrývá celou Evropu, což znamená, že kapacita všech vozidel může být využita co nejefektivněji.


zpět