Partnerský Program GlobKurýr.cz

PARTNERSKÝ PROGRAM GLOBKUÝR.CZ 

GlobKuryr.cz je moderní službou v oblasti kurýrních zásilek a dopravy. Díky nám můžete i Vy vydělávat na zasílání balíků! Staňte se naším partnerem a získejte až 10% hodnoty naších produktů! 

Neváhejte a zůčastněte se taky Partnerského Programu GlobKurýr.cz!

Co je a co přináší náš Partnerský Program? 

Partnerský Program GlobKuryr.cz umožňuje spolupracovat mezi službou GlobKuryr.cz a uživateli Internetu. Základem je umístění odkazu směřující na náš web, například na Vaší internetové stránce. Vždy když je uživatel internetu přesměrován na naše stránky tímto odkazem a nakoupí u nás jako registrovaný zákazník, náš Partner tzn. Vy, od nás obdržíte provizi z nákoupených služeb. 

Jak to funguje? 

Spoluprácovat můžete začít ihned. Jediné co potřebujete, je náš Partnerský Odkaz, tzn. odkaz na stránku GlobKuryr.cz s Vaším unikátním číslem. Abyste jej dostali, stačí se registrovat do našeho systému. Po přihlášení již budete mít k dispozici Váš znikátní odkaz i sadu bannerů GlobKuryr.cz, které odkazují na náš web. Po dohodě je možno udělat rovněž individuální rozměr banneru dle Vašeho požadavku. 

Takto obdržený banner, nebo odkaz můžete umístit na Vaších internetových stránkách, na svém Facebooku, Twitteru, diskuzi nebo jiném portále který používáte. Odkaz můžete rovněž použít ve svém chatu, nebo jej zaslat dokonce e-mailem. 

Svou účastí v našem programu pokaždé vydělávaté 3% hodnoty každé zásilky, kterou klient zaslal díky Vám a to až 6 měsíců od jeho první objednávky! 

Není to však jediný přínos jaký můžete dosáhnout díky této spolupráci! 

Další bonusy jaké nabízíme každému našemu Partnerovi jsou: 

Prémie ve výši 10% hodnoty první zásilky uskutečněné díky Vám. 
• Fukční  Nástroj, díky kterému můžete online sledovat počet zrealizovaných nákupů a z toho plynoucích provizí. 
• Speciální slevy na naše služby pouze pro naše Partnery. 


Jakým způsobem začít spolupracovat v Partnerském Programu GlobKuryr.cz?

1. Přihlašte se jako uživatel do našeho systému (pokud ještě u nás nemáte svůj účet registrujte se - je to úplně jednoduché!)
2. Jděte na záložku Můj účet
3. Dole na pravé straně vyberte možnost Partnerský Program / Galerie bannerů
4. Vygenerované bannery a odkaz pouze pro Váš účet můžete kopírovat a umísťovat na Vámi vybrané místo a začít vydělávat díky GlobKuryr.cz!

Pamatujte, že spolupráci v Partnerském Programu souhlasíte s jeho pravidly a podmínkami, proto se nezapomeňte seznámit s jeho obsahem zde.


Zveme Vás ke spolupráci!