Kurýrní služba Praha

Kurýrní služba Praha

Základní informace o Praze
Aktuální počet obyvatel je 1 241 664 (1.1.2012). 
Praha je hlavní a současně největší město České republiky a 14. největší město Evropské unie.
Ročně příláká na 4 milióny turistů a v roce 2011 byla 6. nejnavštěvovanější město Evropy. Pražský hrad je největším hradním komplexem na světě.
Zároveň je Praha také vysoce ekonomicky vyspělým a bohatým regionem s výjimečně vysokou životní úrovní, přičemž tímto vyniká nejen nad české, ale i nad evropské standardy. Podle statistik Eurostatu je šestým nejbohatším regionem v Evropě. HDP na obyvatele v Praze dosahuje 172 % průměru celé EU (HDP na obyvatele ČR dosahuje pouze 80 %).Sídlí v ní 12 univerzit (vysokých škol univerzitního typu).

zdroj: wikipedia 

 

V Praze probíhá nejen největší počet obchodů všeho druhu v rámci České republiky, ale rovněž zde proudí největší počet zásilek. Kurýrní služba je zde hodně využívána ať již pouze v rámci samotné Prahy, pro vnitrostátní zásilky i mezinárodní přepravu. Samozřejmostí je i pro naší společnost zde poskytovat své kurýrní služby. Naše kurýrní služba je zde jak pro firmy, tak pro soukromé osoby. Zde naleznete náš ceník kurýrních služeb a pro výpočet konkrétní ceny můžete použít náš kakulátor ceny kurýrní služby.