Druhy zásilek

Zaslání balíku s naší společností je především komfortem, šetřením nákladů na přepravu, čas a zárukou dodání na určenou adresu rychle a bez rizika. Zásilku vyzvedneme u Vás a rovněž doručíme na zadanou adresu. Nabízíme Vám kurýrní služby všech druhů - bez váhových a rozměrových limitů.


Ekonomické zásilky v rámci ČR
Zajišťujeme přepravu balikových zásilek za ceny srovnatelné s poštou v 99% s dodáním již další pracovní den. Snažíme se splnit očekávání naších zákazníků, proto doručujeme zásilky na území celé České republiky ve slíbeném čase a za dohodnutou cenu. Rychle, snadno a bez starostí.

Expresní zásilky v rámci ČR
Pokud spěcháte na doručení zásilky do dalšího pracovního dne, máme možnost vyzvednout zásilku ještě tentýž pracovní den s doručením den následující. V některých oblastech pak v dopoleních hodinách.
 
Ekonomické zásilky v rámci Evropy a světa
V nabídce naších produktů máme jak ekonomickou pozemní přepravu v rámci EU, tak ekonomické letecké dodání v rámci světa. Doby dodání se však v průměru pohybují v rámci jednoho týdne.
 
Expresní zásilky v rámci Evropy a světa
Tyto zásilky vyzvedneme ve většině případu ještě tentýž den a doručíme v co možném nejkratším čase. V rámci Evropy je to většinou jeden pracovní den a v rámci světa rovněž 1-2 dny.
Pokud se doručuje do větších měst, je pak možno zvolit i doručení do určité hodiny (9, 10, 12, nebo 18).


Paletová přeprava
Jsme schopni přepravit paletové zásilky až do několika tun. Díky různým druhům přepravy jsme schopni našim klientům nabídnout účinný a bezpečný transport třeba i několika zásilek na různá místa ve světě. Paletová přeprava umožňuje zasílat rovněž zboží nestandardních rozměrů, či velkých hmotností na určenou adresu.