​Investice UPS do sítě zrychlí přepravu zásilek nejen z ČR do Francie

Společnost UPS oznámila řadu vylepšení své sítě a infrastruktury, která zkrátí dobu přepravy do Francie z osmi evropských zemí. To znamená další přínos rovněž pro zákazníky GlobKurýru.Zákazníci z různých částí České republiky, kteří využívají službu UPS Standard®, což je nejekonomičtější služba pozemní přepravy společnosti UPS, budou nyní profitovat z rychlejší přepravy do Francie. Například přeprava zásilky z Prahy do Toulouse nyní potrvá dva dny namísto tří.
 
„Rychlost, spolehlivost a náklady jsou klíčové pro dnešní rychle se rozvíjející ekonomiku,“ uvedl Nando Cesarone, prezident společnosti UPS Europe. „Ve snaze pomoct firmám, aby se ke svým zákazníkům dostaly včas a za přijatelnou cenu, urychlíme náš čas v tranzitu u naší nejekonomičtější služby až o 24 hodin.“
 
Nedávná vylepšení času přepravy u služby UPS Standard® jsou součástí investice UPS do evropské firemní sítě a infrastruktury do roku 2019 ve výši dvou miliard dolarů. UPS dokončila zhruba třetinu tohoto pětiletého investičního programu, který rozšiřuje škálu přepravních možností.
 
V roce 2017 investice zahrnovala vylepšení pozemní přepravní sítě UPS ve 28 zemích a zvýšení kapacity u letecké přepravy mezi evropským hubem UPS v Kolíně nad Rýnem a Španělskem, Polskem a Litvou. Společnost UPS také oznámila otevření nových distribučních center v Belgii, Dánsku, Francii, Německu, Nizozemsku, Polsku, Švédsku a Velké Británii.

zdroj: http://www.dnoviny.cz


zpět