Kurýrní služba Ústí nad Labem

Kurýrní služba Ústí nad Labem

Základní informace o Ústí nad Labem
Aktuální počet obyvatel je 94 258 (1.1.2012).
Ústí je sedmé největší město České republiky. Leží na soutoku řek Labe a Bíliny. Z jižní strany sousedí s Českým středohořím, na severní straně s Krušnými horami. Po bouřlivém rozvoji průmyslu v 19. století byl v také v socialismu upřednostňován těžký průmysl. Přímo v centru města podél Labe jsou umístěny podniky chemického a potravinářského průmyslu.
Město Ústí nad Labem bylo těžce postiženo americkými nálety na konci II. světové války a demolicemi v období socialismu. V důsledku toho má zachovány jen zbytky historického jádra. Mezi nejvýraznější ústecké památky patří neogoticky přestavěný kostel Nanebevzetí Panny Marie se šikmou věží, upravená hradní zřícenina hradu Střekova a výletní restaurace (zámeček) Větruše. Z moderních staveb je třeba zmínit Mariánský most přes řeku Labe.


 
zdroj: wikipedia 

 

Vzhledem ke své velikosti a počtu obyvatel je Ústí nad Labem významným obchodním centrem a rovněž zde probíhá doprava velkého počtu zásilek a balíků všeho druhu. Kurýrní služba je zde hodně využívána, pro vnitrostátní zásilky i mezinárodní přepravu. Samozřejmostí je i pro naší společnost zde poskytovat své kurýrní služby. Naše kurýrní služba je zde jak pro firmy, tak pro soukromé osoby. Zde naleznete náš ceník kurýrních služeb a pro výpočet konkrétní ceny můžete použít náš kakulátor ceny kurýrní služby.